אודותיי

שלום, שמי חוה אוסטרובסקי, עובדת סוציאלית המתמחה בטיפול ויעוץ פרטני, זוגי ומשפחתי בסביבה אמפטית, תומכת, מכילה ובטוחה, תוך שמירה על סודיות מוחלטת. הקליניקה היא באיזור פתח-תקוה.

כאשר אנו חווים משבר אישי זוגי או משפחתי, חשים חרדים, בודדים, כועסים, מתוסכלים ומרגישים חוסר בטחון לנוכח אתגרי החיים, כמו: זוגיות, אהבה, עבודה, קשרים בינאישיים, גובר הצורך בתמיכה. כאשת מקצוע מיומנת, אשמח לסייע בתהליך שינוי תוך למידת דרכי התמודדות יעילות שיעזרו לך למצות את הפוטנציאל הגלום בך והשגת המטרות שהצבת בפניך.

כמה מלים על הראייה שלי את התהליך:
הטיפול הנפשי-רגשי הוא שיחה שטמון בה פוטנציאל לעשיית שינוי בחיי האדם. אני מאמינה ביכולתו של האדם לעשות שינוי משמעותי שיעזור לו לחיות מתוך איזון שיביא לצמיחה והתפתחות. בטיפול אנו בודקים ובוחנים את הפער בין עמדות ודפוסי התנהגות המושרשים בנו, לבין הדרישות העכשוויות של החיים. לומדים לקבל ולאהוב את עצמנו, דבר שיקנה לנו בטחון עצמי רב יותר ויביא לשיפור איכות הקשר שלנו עם הסובבים אותנו בכל תחומי החיים - האישיים, החברתיים והמקצועיים.
במטרה לספק למטופליי את הטיפול המקצועי הטוב ביותר וכלים להתמודדות עם מצבים ובעיות שונות, עברתי השתלמויות בקורסים בתחומים שונים:
- לימודי טיפול זוגי ומשפחתי.
- קורס ב- E.M.D.R לטיפול בטראומות.
- קורס ב-C.B.T טיפול קוגנטיבי-התנהגותי.
- קורס מדריכים מתחילים ומתקדמים.
- מגשרת מוסמכת מטעם משרד המשפטים.
בנוסף, אני מתמחה בטיפול, ליווי והדרכה של הורים ובני משפחה אשר אחד מחברי המשפחה לקה במחלת נפש. כמו כן אני מתמחה בהתערבות בשעת משבר ובטיפול באנשים אשר חווה טראומות שונות בעיקבות אירועים ביטחוניים, מחלות, תאונות דרכים ומצבים מסכני חיים.

ליצירת קשר: 052-5940313
havaos@gmail.com